Karel Yetkili Satıcı ve Servisi

Hakkımızda

158522279
İletişim ve bilgi teknolojileri alanında kurumların ihtiyaçlarına yönelik olarak başlıca Network, Voip Ses Hizmetleri, Karel Tümleşik İletişim Çözümleri, Karel Çağrı Merkezi, Karel CCTV Güvenlik Sitemleri alanlarında katma değer sunan entegre çözümler ve destek hizmetleri sunmaktadır.

Şirketimiz 1998 yılında Karel ürünlerinin satışı ve teknik servis hizmetlerini sunmak üzere faaliyetlerine başlamış geçen zaman içerisinde gelişen teknolojiyi de yakından takip ederek ürün uzmanlık alanlarını ve tecrübesini artırmıştır.

Şirketimiz, günümüz çalışma koşullarında kurumların iletişim ve haberleşme alanında ihtiyaçları olan ürün ve destek hizmetlerini %100 memnun müşteri hedefi ile sürdürmekte, müşterilerinin iyi referansları ile portföyünü geliştirmektedir.

PBX pazarında en büyük üretici konumunda olan uluslararası yerli markamız Karel’i Yetkili Satıcı ve Yetkili Servis, Cisco, Alcatel ve HP’yi iş ortağı olarak temsil etmektedir.

Hedefimiz müşterilerimizin uzun vadeli teknoloji çözüm ortağı olarak onlarla birlikte büyümektir. Yüzde yüz müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamız müşteriden gelen geri bildirimleri en üst düzeyde değerlendirir. Çalışanlarımız yüzde yüz müşteri memnuniyeti felsefesinin bir parçası olarak hareket eder.

 

Çözüm Ortaklarımız

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyası gelişmelerini takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.